Служба за OEM / ODM за глави за голф, комплет пакет за голф клубови за голф

ПРОИЗВОДИ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Како професионална фабрика за голф клубови со 20+ години искуство, Јасде нуди тргување со малопродажни клубови за голф и вообичаени комплети за голф по конкурентна фабричка цена. Јасде е тука да го донесе најдоброто од голф-клубовите, опремено со лесно ракување, врвен квалитет, зачудувачки импресивен квалитет.
Добредојдовте да ги проверите производите подолу и да добиете детали за производите со голф-клуб Јасде.
Прилагодено Виножито дрво Постави голф возач Фауај Дрво и хибридни производители од Кина
Прилагодено Виножито дрво Постави голф возач Фауај Дрво и хибридни производители од Кина
Виножито 2PC премиум титаниум драјвер два тежини низок CG изградена за поголема брзина.Amazingly висок M.O.i. Својства кои помагаат да се направи најстабилен и простувачки.460cc јачина на звук - максимална големина е дозволена од страна на USGA за да се всади довербата.Премиум карактеристики и персонализација. Поставен во десната рака 9.5,10.5. Опции опции вклучуваат: зафат, вратило флекс и должина.Jasde прилагодено виножито дрво поставени производители одчини, 100% квалитет на wartenty-одговорност прашања
Прилагодено Offcial CNC Malled Powter производители од Кина
Прилагодено Offcial CNC Malled Powter производители од Кина
Xenos серија Putter направи карактеристика на одвоени структура. Единствена плоча вметнаа лесен алуминиумски лист Намалување на целата тежина на главата Овој дизајн го прави Putter поголема форма за постабилно ставање. Флексибилна единствена плоча кул дизајн. 4 Тежини на единствена плоча е во состојба да се смени материјалот за да се исполнат различни тежина на главата на Putter.Wider единствен дизајн нуди одлично чувство за ставање. Прилагодени опции вклучуваат: боја на главата, лого, зафат и должина.Jasde прилагодени offcial CNC Malled Powter производители одчини, 100% квалитет на wartenty одговорност прашања
Трговија на големо железо # 7 Единствен Leng железо голф клуб постави единствен замав железо со добра цена-Jasde голф
Трговија на големо железо # 7 Единствен Leng железо голф клуб постави единствен замав железо со добра цена-Jasde голф
Единствен замав голф железо во собата: 4,5,6,7 Сите железа се една должина - 37. 25 "FULSET вклучува 7 клубови (4,5, 6, 7, 8, 9 PW, SW, SW) избалансиран центар на гравитација на гравитација ги прави полесно да се погоди, повеќе простувачки и конзистентни употребата на истата замав за секој истрел создава доследно растојание помеѓу клубовитеJasde големо железо 7 Единствен согатпеприце-Jasde, 100% квалитет на wartenty-одговорност прашања
Трговија на големо CNC Malled Лице клин клуб разни позлата голф клин со со добра цена кастинг голф клин-Jasde голф
Трговија на големо CNC Malled Лице клин клуб разни позлата голф клин со со добра цена кастинг голф клин-Jasde голф
Класичен, висок полски финиш и класичен облик на сечилотоОпции за боја: црна, златна, роза злато, сина, виножито ...Совршен голф клин за добивање на вашата топка во близина на ПИНCNC Malled лице: за одличен спин, контрола и доцренJasde на големо разни позлата голф клин со Wegoodprice-Jasde, 6500 квадратни метри голф клуб фабрика за производионcy.Прилагодени опции вклучуваат: боја на главата, лице мелење тип, лого, зафат и должина.
СЕРВИС
Ние не сме само фабрика за поставување голф за големопродажни клубови за голф, снабдување со вообичаени комплети за голф, ние сме исто така добар деловен партнер, во Јасде имате опции за купување производи за голф и понуда на услуги што не можете да ги добиете на друго место.

Тоа е - Ние нудиме не само ГОЛФ, туку и СЕРВИС!
1. Прилагодени двигатели на титаниум со високи перформанси
2. Конкурентна цена на фалсификувани шуми и клинови
3. Силен Р.
& Д способност
4. Напредна опрема
Можеме да обезбедиме производи со висок квалитет според различните барања на клиентите. Тимот професионален сервис Јасде е тука за да ги материјализира вашите барања во голф-клубовите во навртки и завртки. Добредојдовте да контактирате со нас доколку сте заинтересирани за услугата Јасде.
Intro на хибриден клин-Jasde голф клуб Пример за прилагодување
Intro на хибриден клин-Jasde голф клуб Пример за прилагодување
Ние нудиме OEM, ODM услуга на клиенти од целиот свет од голф комплетен сет, возачи, шуми, железа, пушки, клинови, chippers и други.Intro на хибриден клин-Jasde голф прилагодување клуб пример
ЗА НАС
Во JASDE имате опции за купување производи и понуда на услуги што не можете да ги добиете на друго место.
Xiamen Jasde Sports е професионална фабрика за голф-клубови со повеќе од 20 години искуство во глави на голф, голф клубови, комплети за пакети за голф производство и снабдување со сите видови додатоци за голф. Нашата компанија се наоѓа во Ксиамен, јужно од Кина. Ние нудиме OEM, ODM услуга, како и производи на нашиот бренд (Коала, Мазел) на клиенти од целиот свет. Возачи на голф, шуми, пегли, подметнувачи, клинови, чипери може да се прилагодат.
АКО Имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да сториме повеќе отколку што можете да замислите.