• 1
  1
  НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • <p>27+ години голф<span style="color:#eeeeee;">Производителот</span></p>

  27+ години голфПроизводителот

  Xiamen Jasde Sports е професионална фабрика за клубови за голф, OEM сервис за комплет за голф, глава за голф и друга опрема за голф
 • НАУЧИ ПОВЕЌЕ
 • LEARN MORE
 • LEARN MORE

Главен производ

Како професионална фабрика за голф палки со 20+ години искуство, Jasde нуди големопродажни палки за голф и сопствени комплети за голф по конкурентна фабричка цена. Jasde е тука да го донесе најдоброто од голф палките, опремени со лесно ракување, врвен квалитет, блескаво импресивен квалитет. Добредојдовте да ги проверите производите на подолу и да добиете детали за производите за голф клуб Jasde.

 • <p>Прилагодено</p>

  Прилагодено

  Прилагодени титаниумски драјвери со високи перформанси

 • <p>Конкурентна цена<br></p>

  Конкурентна цена

  Конкурентна цена на фалсификувани дрва и клинови

 • <p>Р&Д<br></p>

  Р&Д

  Силен Р&Способност, прилагодување базирано на дизајн

 • <p>Напредна опрема<br></p>

  Напредна опрема

  Напредна опрема за КТ тест, сертифицирана за управување со квалитет

 • photobank (1)
  photobank (1)
  LEARN MORE

Последни вести

Xiamen Jasde Sports е професионална фабрика за голф палки со повеќе од 20 години искуство во производство на глави за голф, палки, комплети за голф пакети и снабдување со сите видови додатоци за голф.

Стапи во контакт 

Ако имате какви било прашања за нашите производи или услуги, слободно контактирајте со тимот за услуги на клиентите. Обезбедете уникатни искуства за сите вклучени во брендот.  Имаме повластена цена и производи со најдобар квалитет за вас.

Chat
Now

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски