• 1
  1
  MËSO MË SHUMË
 • <p>27+ vjet Golf<span style="color:#eeeeee;">Prodhuesi</span></p>

  27+ vjet GolfProdhuesi

  Xiamen Jasde Sports është një fabrikë profesionale e klubeve të golfit, Shërbimi OEM për grupin e golfit, kokën e golfit dhe pajisje të tjera të golfit
 • MËSO MË SHUMË
 • LEARN MORE
 • LEARN MORE

Produkti kryesor

Si një fabrikë profesionale e klubeve të golfit me 20+ vjet përvojë, Jasde ofron shkopinj golfi me shumicë dhe grupe golfi me porosi me çmim konkurrues të fabrikës. Jasde është këtu për të sjellë më të mirën e shkopinjve të golfit, të paraqitura me funksionim të lehtë, cilësi të lartë, cilësi verbuese mbresëlënëse. Mirë se vini të kontrolloni produktet më poshtë dhe të merrni detaje rreth produkteve të klubit të golfit Jasde.

 • <p>Të personalizuara</p>

  Të personalizuara

  Drejtues titani të personalizuar me performancë të lartë

 • <p>Çmimi konkurrues<br></p>

  Çmimi konkurrues

  Çmimi konkurrues për drurët dhe pykat e falsifikuara

 • <p>R&D<br></p>

  R&D

  R e fortë&Aftësia D, përshtatje e bazuar në dizajn

 • <p>Pajisje të avancuara<br></p>

  Pajisje të avancuara

  Pajisjet e avancuara të testimit të CT, të certifikuara me menaxhim të cilësisë

 • photobank (1)
  photobank (1)
  LEARN MORE

Kontaktoni 

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit. Ofroni përvoja unike për të gjithë të përfshirë në një markë.  Ne kemi çmime preferenciale dhe produkte me cilësi më të mirë për ju.

Chat
Now

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip