SHEMRBIMI OEM / ODM për kokat e golfit, kompletet e paketave të golfit për klubet e golfit

PRODUKTET
LEXO MË SHUMË
Si një fabrikë e klubeve të golfit me përvojë 20+ vjeçare, Jasde ofron klube golfi me shumicë dhe grupe golfi me porosi me çmim konkurrues të fabrikës. Jasde është këtu për të sjellë më të mirën e klubeve të golfit, të paraqitura me funksionim të lehtë, cilësi të lartë, cilësi mahnitëse mbresëlënëse.
Mirë se vini të kontrolloni produktet më poshtë dhe të merrni detaje rreth produkteve të klubit të golfit Jasde.
Rainbow Wood Customized Set Shofer Golf FaiAway dhe prodhuesit hibride nga Kina
Rainbow Wood Customized Set Shofer Golf FaiAway dhe prodhuesit hibride nga Kina
Rainbow 2pc premium shofer titan dy pesha të ulët cg ndërtuar për më shumë speed.amazingly lartë m.O.I. Prona që ndihmojnë të bëjnë volumin më të qëndrueshëm dhe të faljesJASDE Customized Rainbow Wood Set Prodhuesit baschina, 100% cilësinë e cilësisë-përgjegjësi çështje
Customized Offcial CNC Milled Putter Prodhuesit nga Kina
Customized Offcial CNC Milled Putter Prodhuesit nga Kina
Series Xenos Putter bën një tipar të strukturës së shkëputur. Pllakë e vetme futur një fletë alumini të lehta zvogëlojë të gjithë peshën e kokës Ky dizajn e bën putter formën më të madhe për vendosjen më të qëndrueshme. Pllakë e vetme fleksibile e dizajnit të ftohtë. 4weights në pjatë të vetme është në gjendje të ndryshohen materiale për të përmbushur peshën e ndryshme të kokës së putter. Dizajni i vetëm i dizajnit ofron ndjenjë të shkëlqyeshme. Opsionet e personalizuara përfshijnë: ngjyrën e kokës, logon, rrokje dhe gjatësi.JASDE Customized Offcial CNC Milled Putter Prodhuesit baschina, 100% cilësinë e cilësisë-përgjegjësi çështje
Hekuri me shumicë # 7 Single Leng Iron Golf Club Set Iron Single Swing me çmim të mirë-Jasde Golf
Hekuri me shumicë # 7 Single Leng Iron Golf Club Set Iron Single Swing me çmim të mirë-Jasde Golf
Single Golf Golf Set: 4,5,6,7 Të gjitha prangat janë një gjatësi të vetme - 37. 25 "Fullset përfshin 7 klube (4,5, 6, 7, 8, 9 pw, aw, sw) qendër të balancuar të gravitetit i bën ata më të lehtë për të goditur, më falës dhe përdorim të qëndrueshëm të njëjtën ritëm për çdo të shtënë krijon distancë të qëndrueshme midis klubeveJASDE me shumicë hekuri 7 Single WithGoodPrice-JASDE, 100% cilësinë e zgjatjes së cilësisë
Milled me shumicë CNC Milled Face Club Wedge Plating Wedge Wedge me me çmim të mirë Casting Golf Wedge-Jasde Golf
Milled me shumicë CNC Milled Face Club Wedge Plating Wedge Wedge me me çmim të mirë Casting Golf Wedge-Jasde Golf
Klasik, Finish Lartë polak dhe formë klasike tehOpsionet e ngjyrave: e zezë, ari, ari i kuq, blu, ylber ...Pykë e përsosur e golfit për të marrë topin tuaj pranë pinFytyra e Milled CNC: për spin, kontrollin dhe konsistentin e madhJASDE me shumicë të ndryshme plating golf pykë me withgoodprice-jasde, 6500 metra katrore Golf Club Fabrika për produktecyOpsionet e personalizuara përfshijnë: ngjyrën e kokës, llojin e milled, logo, rrokje dhe gjatësi.
SH SERRBIMI
Ne nuk jemi vetëm një fabrikë e caktuar golfi për klube golfi me shumicë, furnizim me porosi i grupeve të golfit, ne jemi gjithashtu një partner i mirë biznesi, në Jasde ju keni mundësitë e blerjes së produkteve të golfit dhe ofrimit të shërbimeve që nuk mund t'i merrni diku tjetër.

Kjo është-Ne ofrojmë jo vetëm GOLF, por edhe SHVRBIM!
1. Drejtuesit e personalizuar të titanit me performancë të lartë
2. Çmimi konkurrues në pyjet dhe pykat e falsifikuara
3. R ​​i fortë
& Aftësia D
4. Pajisjet e përparuara
Ne mund të sigurojmë produkte me cilësi të lartë në përputhje me kërkesat e klientëve të ndryshëm. Ekipi profesional i shërbimit Jasde është këtu për të materializuar kërkesat tuaja në klubet e golfit në arra dhe bulona. Mirë se vini të na kontaktoni nëse jeni të interesuar në shërbimin Jasde.
Intro në Hybrid Wedge-Jasde Golf Club Club Customization
Intro në Hybrid Wedge-Jasde Golf Club Club Customization
Ne ofrojmë OEM, ODM shërbim për klientët nga e gjithë bota nga grupi i golfit, shoferët, pyjet, pranga, putters, wedges, chippers dhe të tjerët.Intro në Hybrid Wedge-Jasde Golf Customization Club
RRETH NESH
Në JASDE, ju keni mundësitë e blerjes së produkteve dhe ofrimit të shërbimeve që nuk mund t'i merrni diku tjetër.
Xiamen Jasde Sports është një fabrikë profesionale e klubeve të golfit me më shumë se 20 vjet përvojë në kokat e golfit, klubet e golfit, kompletet e paketave të golfit të prodhimit dhe furnizimit të të gjitha llojeve të aksesorëve të golfit. Kompania jonë ndodhet në Xiamen, në jug të Kinës. Ne ofrojmë shërbime OEM, ODM si dhe produkte të markës sonë (Koala, Mazel) për klientët nga e gjithë bota. Shoferët e golfit, pyjet, hekurat, putters, wedges, chippers të gjithë mund të personalizohen.
NESE KENI ME SHUME PYETJE, SHKRUANI NE
Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë nga sa mund ta imagjinoni.